Dag befaamde knapen!
De vakantie zit er ondertussen alweer op. De boekentassen worden terug van zolder gehaald, de wekker slaat weer vroeg en de eerste lessen zijn alweer achter de rug. Maar naast al die mindere dingen betekent dat ook dat het KSA-jaar opnieuw van start gaat!
Na een geweldig kamp hebben we jullie toch wel een tijdje moeten missen. Hoog tijd dus om opnieuw samen te komen, ons uit te leven en er een fantastisch KSA-jaar van te maken.
We beginnen het jaar natuurlijk met onze W.E.D.O.-activiteit (Word Eén Der Onzen). Op zaterdag 12 september geven we er meteen gas op, met een namiddag vol kattenkwaad. Ideaal om iedereen terug te zien, eventueel nieuwe gezichten te leren kennen en meteen duidelijk te maken aan heel Lommel dat de KSA weer begonnen is.
We spreken zaterdag af om 14 uur. Zorg dus dat je op tijd bent en klaarstaat om er weer een patat op te geven.
Zaterdag 12 september is er na de activiteit nog onze Startdagbar. Hier kunnen jullie samen met jullie ouders iets komen drinken. Terwijl jullie nog wat door de modder rollen, kunnen mama en papa kennismaken met de leiding en eventueel hun vragen stellen.
Ook wie nog KSA-kledij nodig heeft, kan tijdens de Startdagbar eens een kijkje nemen.
Of voor zij die maar met een halve koffer van kamp zijn vertrokken, liggen de verloren voorwerpen er ook nog eens, zodat je zeker alles terug hebt. Misschien ligt jouw trui, drinkbus of snorkel er wel tussen.
Voor de komende periode hebben we nog heel wat op de planning staan. Zo hebben we op 11 oktober ons mosselfeest, waar je van onze verrukkelijke mosselen kan komen genieten of iets anders lekkers.
Ook 23 oktober en 24 oktober mogen jullie alvast in de agenda zetten. Trek op 23 oktober je KSA-kleren aan en kom ’s morgens genieten van een ontbijtje in de stad. En zoals gewoonlijk is de dag daarna, 24 oktober, de jeugddag, waar we samen met andere jeugdbewegingen een leuke dag beleven.
Conclusie: er staat ons een goed gevuld KSA-jaar te wachten. Wij staan alvast te popelen en we hopen dat jullie er minstens even hard naar uitkijken!
Dan gaan wij het hierbij houden en dan zien we jullie hopelijk allemaal op 12 september!
Tot dan!
Groetjes
Jullie welgeklede knapenleiding
| 12 september | W.E.D.O. | 17 oktober | geen activiteit |
| 19 september | Water vangen | 23 oktober | Dag van de Jeugdbeweging |
| 26 september | Geen activiteit | 24 oktober | Jeugddag |
| 3 oktober | Oktober-feesten | 31 oktober | Bang worden |
| 10 oktober | Knapen met knapen | 11 oktober (Zondag) | Mosselfeest |