Goeiemiddag stoere jongknapen,
Ik stuur deze brief vanuit het verre Spanje, aan het genieten van het einde van de vakantie. Ik zit hier lekker op een terrasje, na mijn siësta uiteraard, met een tas koffie terug te denken aan het topkamp. En ik moet toch wel zeggen dat ik de KSA nu wel heel hard aan het missen ben. Spanje is misschien mooi, maar het kan toch niet tippen aan de 10 dagen die we in Achel beleefden. Dus gaan we al eens vooruit kijken naar al de leuke dingen die het komende KSA jaar gepland staan.
Het jaar begint op 13 september, dan is het namelijk onze W.E.D.O. activiteit, ook wel gekend als Word Een Der Onzen. We verzamelen die dag zoals elke activiteit aan de soeverein om 14u. We gaan het jaar met een knal starten, kom dus allemaal en dan ontdek je meteen wie er achter deze brief zit. Na de activiteit houden we ook nog een startdagbar waar jij en je ouders nog iets kunnen komen drinken en bijpraten met al jullie vrienden. Op deze startdagbar zal er ook een standje zijn met de verloren voorwerpen van kamp, ben je dus nog een onderbroek of beker kwijt dan moet je zeker eens komen kijken.
Hierna volgen nog een paar super vette activiteiten en de volgende speciale activiteit is op 18 oktober. Dan is het namelijk jeugddag, we verzamelen die dag niet aan de soeverein maar aan het stadhuis. We maken dan een wandeling tot aan onze lokalen en daar hebben we dan met al de jeugdbewegingen van Lommel een groot spel. Jullie moeten ook zeker niet vergeten dat het op vrijdag 17 oktober dag van de jeugdbeweging is, dan moeten jullie met KSA kledij naar school gaan. En die ochtend kunnen jullie allemaal naar het marktplein komen om te genieten van een lekker ontbijtje.
We hebben ook nog een paar speciale evenementen gepland, op zondag 2 november zal de tweede editie van onze eetdag doorgaan. Jullie kunnen die middag met heel de familie komen smullen, meer informatie hierover volgt nog. Daarna, op vrijdag 8 november organiseren we een Sint-Maarten vuur. Die avond is iedereen welkom om met de hele familie te komen genieten van een groot vuur, een drankje, een gebakje en een hotdog.
De rest van de activiteiten volgt de gewone planning en gaan ook heel leuk worden. Ik heb al super veel zin gekregen in het aankomende KSA jaar, ik hoop jullie ook. We kijken er allemaal naar uit om jullie 13 september terug te zien. Maar nu ga ik nog even genieten van mijn koffie en de Spaanse zon.
Tot snel of zoals ze in Spanje zeggen adiós!
Jullie leiding
| 13 september | W.E.D.O. | 1 november | Geen activiteit |
| 20 september | Door de bomen slingeren | 2 november | Mosselfeest |
| 27 september | Brawl Royal | 8 november | Sint-Maarten |
| 4 oktober | Geen activiteit | 15 november | Geen activiteit |
| 11 oktober | Wereldvrede bereiken | 22 november | Geen activiteit |
| 17 oktober | Dag van de Jeugdbeweging | 29 november | De burcht optillen en verplaatsen |
| 18 oktober | Jeugddag | 6 december | Kerstliedjes oefenen |
| 25 oktober | De Sahara leegdrinken | 13 december | Geen activiteit |